Evlilik Sözleşmesi Michelle Richmond

Evliliğinizi güvenliğini sağlamak amacıyla neleri göze alırsınız? Alice ve Jake farkında olmadan düşündüklerinden daha çoğunu göze alıyor.

Düğünlerinde gelen bir armağanyle kendilerini “Sözleşme” adlı bir grubun içersinde buluyorlar. Belki de bir tarikatın… Sözleşmenin hedefi çok basit: Evliliklerin edebiyete dek sürmesini sağlamak. Ufak kuralları ilk bakışta hoş geliyor: “Eşiniz aradığında telefonu her vakit açın”, “Her bir üye eşine, her ay bir armağan sunmalıdır”, “Her üye, senenin her çeyreği amacıyla müşterek bir yolculuk planlamak zorundadır”. Her kuralın ise ayrı bir cezası var.

Böylesi masum görünen bir takım amacıyla gerektiğince sert cezalar hem de. Ve bu takımdan çıkmak muhakkak yasak. Alice ve Jake evliliklerinin ilk günlerinde girdikleri bu takımda vakit geçirdikçe işler içersinden çıkılmaz bir hal alıyor. Her yeni gün onları diğer bir bilinmezin amacıylae sokuyor.

Kitapları çok satanlar listelerinden inmeyen Michelle Richmond’dan her sayfasında gerilimin arttığı, son sayfaya kadar nefesinizi tutarak okuyacağınız bir Roman!


Bir önceki PDF olan Ufukta Aşk Var Federico Moccia başlıklı kitabı da okumanızı öneririz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kitaplar, İnternet ortamından bulunup Epub pdf arşivi olarak yayınlanıyor. Yandex E kitap indir
pdf kitap indir