Merhaba hoşgeldiniz!

Pdfstoc.com takipçileri sitemize, eklenmesini dilediğiniz e-kitapları alttaki yorum alanından üyelik gerektirmeden yorum bırakmanız yeterlidir. Sonuçta bu site sizin amacıyla var!
İstek yaptıktan sonra Sosyal medya hesaplarımız ya da Mail adresi ile abone olup bizi takip ederseniz, arzularınız yüklendiğinde bilginiz olur.

İstekte yer alır iken bunlara ilgi ediniz.

Kitap yazarı ve kitap adını tam olarak belirtiniz.

Kitap arzularınızin hepsi listemize alınıyor ancak önceliği heves yoğunluğu olan kitaplara veriyoruz. Bu yüzden gecikmeler olabilmekte.

Bazı kitapların “e” versiyonu bulunmayabilir, özgün dilden çevrilmemiş olabilir, telif bozukluğu doğabiliyor ve çok yeni kitapları emeğe saygı prensibinden ötürü bir kaç ay geçip gitmesini bekleyebiliyoruz.

Yorumlarınızı kusursuz okuyoruz ve arzularınızi yayın listemize gelecekte yayınlamak üzere ekliyoruz ancak yoğunluktan ötürü her vakit yanıt veremeye biliyoruz bunu bilmenizi isteriz.

Yorumlarda istek yaptığınız zaman, diğer ziyaretçi arkadaşlarda yaptığı için yorumlar arka plana düşüyor biz görüyoruz merak etmeyin.. Sizden ricamız lütfen E-posta (mail) adreslerinizi doğru yazmanız..

Anlayışınız için teşekkür ediyoruz saygılarımla..

Incoming search terms:

  • buz sıcağı indir
  • meltem güner niyet defteri pdf
  • niyet defteri indir