Köle Modern Çağ MasalıIşıl Parlakyıldız

Odayı Prensin istediği ısıya getirip ürperirken sessiz usul usul etrafı temizledi ve odasına geçti. Banyo yaparken teninde gezen parmakları düşündü durdu. Dudaklarına dokundu usulca. Sevmediği halde soğuk suyun onu serinletmesine izin verdi. Sızlayan bedenindeki yabancı duygu hoşuna gitti. Ona kalsa tekrar yanına gidip genç adamda kaybolurdu ama bu risk göze alamayacağı kadar korkutucuydu. Gecenin dördü olmuştu. Kız kardeşine sarılıp uyumaya çalışırken bütün duyuları bedeni uykuyu reddediyordu. Prensin onu kendi gibi yalansız dolan-sız görmesini diledi kalbi. Karmakarışık duyguları yeni tanıştığı şehvetle doluydu. Prens adeta onu büyüleyip bedeni gibi ruhunu da köleye çevirmişti. Sıyrıldı kızdığı düşüncelerinden gözlerini sıkıca yumdu ve uyumaya çalıştı. İçinde bulunduğu duygu yoğunluğu uyumasını engellerken saat çalmadan altı gibi kalktı yataktan. Silikon kıyafetini giyip görevlerini yapmaya başladı banyo ve kahvaltı hazırlığını bitirdi. Prensi uyandırmak için odaya girdiğinde genç adam yastıklara sarılmış çıplak bedeniyle uyuyordu. Genç adamdan gözlerini alamadı bir süre. Kıvrımlı kaslarına gece kalbini dinlediği göğüs kafesine bedeninde gezen ellerine takıldı gözleri. Ne kadar uzun zaman sürdüğünün farkına varmadan bütün gece teninde dolanan bir piyanistin zarafetine sahip ellerini seyretti. Oysa bu zamana kadar Prense hiç bu gözle bakmamış sadece yakışıklı olarak nitelendirmişti. Prens Jaymie’in gözünde asabi diktatör ve korkutucuydu. Onun için bir erkeği beğenmek çok farklıydı. Bu zamana kadar sakin kibar bir o kadar nazik erkekler ilgisini çekerken şimdi Edward bütün benliğiyle onu kendine çekmişti. Hissetmek tenini arzulamak kadını olmak bu sabaha kadar ona yabancıydı. Derin bir nefes aldı. Gözlerinin genç adamın üzerinde dolaşmasına izin verdi bir süre daha. Gözlerini kapatıp geceyi düşündü. Genç adamın onun iki katı bedeni bir o kadar kibardı geniş omuzlarından uzanan kollarının onu sarışını hatırlarken kendine pay çıkardı Çok nazikti, dedi utanarak. Karanlığın kendi gibi onu da saklamasına kızdı. Hatırlamaya çalışırken sinir oldu. Onu öpen dudakları tekrar tekrar istedi ve genç adamın gözlerini açmasıyla sıçradı.

Günaydın efendim. Jaymie yüksekten düşmüş gibi kendine geldi. Arkasını dönüp yerdeki kıyafetleri toplarken konuşmaya başladı.

Saat altı kırk beş. Kahvaltınız ve banyonuz hazır. Benden istediğiniz ekstra bir şey var mı? Jaymie yüzüne bakamıyor onu tanıyacakmış gibi hissediyordu.

Edward yatağa baktı Geceyi benimle geçiren kız nerede? Jaymie duraksadı. Yüzü kıpkırmızıydı ve korkmaya başlamıştı.

Ben kızı görmedim odanıza girdiğimde kimse yoktu. Gece siz bana… Edward sinirle lafını kesti.

Kim olduğunu bul. Akşam yanımda istiyorum. Sinirle ve yataktan hızla kalkıp bedenine doladığı çarşafla banyoya girdi. Jaymie bir süre kıpırdamadı. Sonra hızla yanına gitti. Banyodan çıkması uzamış genç adam duştaydı. Jaymie buzlu camdan Edward’ı seyrederken artık başka bir gözle bakıyordu. Genç adamın her yerinde dolaşan gözleri onu utanca boğarken vücudunu ateş basıyor karnına ağrılar giriyordu. Bütün gününü onunla yatakta geçirebileceğini düşündü. Tanrım bana Meryem Ananın sabrını ver, derken Şimdi soyunup yanına girsem ne olur? Sorusuna cevap bulmak hayallerinde çok basitti. Kendine kızarak düşüncelerinden sıyrıldı. Genç adam duştan çıktı ve yine sinirliydi. Benim emrime karşı geldi Ben ona sabah burada ol demiştim O kızı istiyorum Jaymie duydun mu?

Jaymie havluyu elinden düşürdüğünde elleri titriyordu. Bu neydi şimdi? Prens bu zamana kadar kimseyi böylesine kafasına takmamıştı. Efendim özür diliyorum. Bana odalıkla ilgili bir bilgi gelmedi. Siz istemiyorum demiştiniz. Adı neydi? dedi Jaymie başka bir havlu alırken.

Ne bileyim adını sormadım. Hiçbir şey sormadım…

Edward kendi kendine Rüya mıydı acaba? diye yorum yaparken Jaymie bir kurtuluş yolu buldu. Efendim haddimi aşıyorsam söyleyin gerçekten rüya olabilir. Yani içkili gelmişsiniz.

Sen benim içkili geldiğimi nereden biliyorsun?

Jaymie panikle Efendim içmeyi seviyor, diye toparlamıştı.

Edward gülümsedi ve belindeki havluyla kahvaltıya oturdu. Jaymie genç adama bakamıyor bakışlarını kaçırıyor baktığı anda kollarında olduğu saatler onu sarıyor bedenini saran anlamsız kasılmayla irkiliyordu. Kahvaltı sofrasındayken kapısı çalındı. Gelen Kraliçeydi. Jaymie kapıda ona merakla bakan gözleri gördü ve kafasını eğip selam verdi. Yine içi korku doldu. Prensi bir rüya gördüğüne inandırmış gibiydi ya şimdi ne olacaktı?

Efendim Kraliçemiz, dedi sesi titriyor adeta ellerine ayak uyduruyordu.

Edward kafasıyla gelmesini onaylarken bornozunu giymişti. Kraliçe meraklı gözlerle kahvaltı masasına otururken Jaymie ona servis açıyordu.

Nedimeleriniz yok mu anneciğim? dedi Edward alayla. Üstüne basa basa söylediği anne kelimesiyle Kraliçenin ona sinir olduğunu hissediyordu. Edward yirmilerini bitirmek üzereydi ve Kraliçe ondan beş altı yaş büyüktü.

Onları senin yanına gelirken getirmiyorum Edward hepsi hayran hayran sana bakarken rahat edemiyorum. Normalinde bir işe yaradıklarını görmedim. Bu arada sadece onlar mı bana hayran?

Bu egon ve kadınlara olan zaafın bir gün sonun olacak.

O sırada Jaymie servis yaparken Kraliçe rahatsız oldu ve Dikkat et sersem şey. Çek o koca kolunu önümden diyerek onu azarladı. Jaymie geri çekilirken Edward Jaymie’ye bakınca güzel yüzünün bembeyaz olduğunu gördü.

Edward Jaymie’nin hizmetinden memnundu. Genç kız çok konuşmazdı her zaman sakin ve sessizdi. Beş yıldır onun neredeyse eli ayağı olmuştu. Sekreterinin bile yükünü hafifletmiş randevularını ayarlayacak kadar tertipliydi. Marie ona Jaymie’yi getirdiğinde Edward başında kavak yelleri esen on sekiz yaşında bir delikanlıydı. Jaymie o saraydan kaçtığında her çılgınlığında arkasını kollamış bir dediğini ikiletmemişti. Onun yerine azarlanmış hatta bir keresinde Edward sarayda hapis cezası aldığında sabah olmak üzereyken odasına geldiğinde Jaymie’yi yatağında uyurken bulmuştu.

Jaymie’nin kendi kılığına girdiği açıklamasıyla Prens kahkahalara boğulurken onu hayatı boyu yanında tutabileceğine o an karar verdi ve Jaymie o zamandan beri onun yanında kaldı.

Jaymie’yi sarayda ayrı bir yerde tuttuğunu herkes bilir ona kimse karışamazdı. Sözü geçen bir Prens olduğunda herkes onun otoritesini kabul eder hale geldiğinde Jaymie de bundan yararlanmıştı.

Bunumdan soluyarak Kraliçeye dik dik baktı.

Jaymie bu seferlik size hizmet edebilir ama o bana özel biliyorsunuz. Konuşmalarınıza dikkat edin. O sizin azarlayabileceğiniz biri değil.

Kraliçe birden hırsla genç kıza döndü.

Evet bunu bilmeyen yok Prens. Bir köle için kalbimi kırıyorsun. Kraliçe bu sözlere tepki olarak tabağını parmağının ucuyla itti.

Jaymie bir köle olabilir ama benim için değerli.

Otuzlu yaşlarının ortalarında olan Kraliçe Kralın ikinci eşiydi. Kralın hemşireliğini yaparken alımlı yaşını göstermeyen ince yapısıyla Kralın gönlünü çalmaya başarmıştı. Kraliçenin babasından bir oğlu olmuştu. Şimdi tek amacı veliaht prens olan Edward’ın ilgisini çekmekti. Edward ona yüz vermedikçe hırslanıyor ve onu saraydan attırmak için planlar yapıyordu.

Merak ediyorum Edward bu düzene karşı gelirken nimetlerinden yararlanmak nasıl bir duygu? Gecelerini nice kadınlar süslüyor.


Bir önceki PDF olan 10 Numaralı Kamara Ruth Ware başlıklı kitabı da okumanızı öneririz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kitaplar, İnternet ortamından bulunup Epub pdf arşivi olarak yayınlanıyor. Yandex E kitap indir
pdf kitap indir